Czyste żyły
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Czyste żyły to suplement diety zgłoszony do GIS. Składniki aktywne: rutyna, Witamina C. Zgłoszona forma: syrop. Firma zgłaszająca: ECOMATE sp. z o.o. Kategorie w katalogu: antyoksydanty, witaminy. Rok zgłoszenia do GIS: 2022.
Składniki aktywne
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Czyste żyły?
Skład Czyste żyły obejmuje: rutyna, Witamina C.
Kto zgłosił produkt Czyste żyły do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Czyste żyły widnieje ECOMATE sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Czyste żyły?
Czyste żyły występuje w postaci: syrop.
Czy Czyste żyły to lek?
Nie. Czyste żyły jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.