opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

D TOX+ 120 kapsułek

Muscle Power Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
18.11.2025
20 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Szukasz skutecznego suplementu w kategorii antyoksydanty? D TOX+ 120 kapsułek od MUSCLE POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to kapsułki, która zawiera składniki aktywne: kwas alfa liponowy, N-acetylocysteina Zarejestrowany produkt (2021) należący do kategorii: antyoksydanty, detoksykacja.

Informacje podstawowe

Producent Muscle Power Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Forma Kapsułki
Rok rejestracji 2021
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Weryfikacja w toku

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

D TOX+ 120 kapsułek - Informacje o suplemencie

D TOX+ 120 kapsułek to suplement diety produkowany przez Muscle Power Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: kwas alfa liponowy, N-acetylocysteina . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera D TOX+ 120 kapsułek?
Skład D TOX+ 120 kapsułek obejmuje: kwas alfa liponowy, N-acetylocysteina.
Kto produkuje D TOX+ 120 kapsułek?
Podmiotem odpowiedzialnym za D TOX+ 120 kapsułek jest MUSCLE POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest D TOX+ 120 kapsułek?
D TOX+ 120 kapsułek występuje w postaci: kapsułki.
Czy D TOX+ 120 kapsułek to lek?
Nie. D TOX+ 120 kapsułek jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.