DAILY BASIC MAN
Opis suplementu
Suplement diety DAILY BASIC MAN od BIONUVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w postaci kapsułki. Składniki aktywne: Cynk, Dynia zwyczajna (Cucurbita pepo L.), Kwas foliowy oraz 13 inne. Kategorie: witaminy, minerały. Produkt figuruje w rejestrze powiadomień GIS.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
DAILY BASIC MAN - Informacje o suplemencie
DAILY BASIC MAN to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Bionuva Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: Cynk, Dynia zwyczajna (Cucurbita pepo L.), Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, likopen oraz 11 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera DAILY BASIC MAN?
- Skład DAILY BASIC MAN obejmuje: Cynk, Dynia zwyczajna (Cucurbita pepo L.), Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, likopen, Mangan, Miedź, Molibden, Ryboflawina (Witamina B2), Tiamina (Witamina B1), Witamina B12, Witamina B6 i inne składniki.
- Kto produkuje DAILY BASIC MAN?
- Podmiotem odpowiedzialnym za DAILY BASIC MAN jest BIONUVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest DAILY BASIC MAN?
- DAILY BASIC MAN występuje w postaci: kapsułki.
- Czy DAILY BASIC MAN to lek?
- Nie. DAILY BASIC MAN jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.