opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

DERMATIN® ORLING

ORLiNG POLSKA CEZARY KULIŚ
19.11.2025
102 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

DERMATIN® ORLING to suplement diety firmy ORLiNG POLSKA CEZARY KULIŚ, dostępny w formie suplement diety w saszetkach. Składnik aktywny: DERMATIN® ORLING. Produkt zgłoszono do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w 2018 roku; należy do kategorii: nieznana.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający ORLiNG POLSKA CEZARY KULIŚ
Forma Suplement diety w saszetkach
Rok zgłoszenia 2018
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Składniki aktywne

DERMATIN® ORLING

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

DERMATIN® ORLING - Informacje o suplemencie

DERMATIN® ORLING to suplement diety, zgłoszony do GIS przez ORLiNG POLSKA CEZARY KULIŚ. Produkt dostępny jest w formie: Suplement diety w saszetkach.

W składzie suplementu znajdziesz: DERMATIN® ORLING . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera DERMATIN® ORLING?
Skład DERMATIN® ORLING obejmuje: DERMATIN® ORLING.
Kto produkuje DERMATIN® ORLING?
Podmiotem odpowiedzialnym za DERMATIN® ORLING jest ORLiNG POLSKA CEZARY KULIŚ.
W jakiej postaci dostępny jest DERMATIN® ORLING?
DERMATIN® ORLING występuje w postaci: suplement diety w saszetkach.
Czy DERMATIN® ORLING to lek?
Nie. DERMATIN® ORLING jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.