DIOSMICARE COMPLEX
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
DIOSMICARE COMPLEX (BioCorpo Sp. z o.o. Sp. z o.o., Warszawa) to suplement diety w formie TABLETKA. Składnik aktywny: DIOSMICARE COMPLEX. Produkt należy do kategorii nieznana i figuruje w rejestrze GIS od 2014 roku. Pełny skład i zalecaną porcję podaje etykieta producenta.
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera DIOSMICARE COMPLEX?
Skład DIOSMICARE COMPLEX obejmuje: DIOSMICARE COMPLEX.
Kto produkuje DIOSMICARE COMPLEX?
Podmiotem odpowiedzialnym za DIOSMICARE COMPLEX jest BioCorpo Sp. z o.o. Sp. z o.o., Warszawa.
W jakiej postaci dostępny jest DIOSMICARE COMPLEX?
DIOSMICARE COMPLEX występuje w postaci: TABLETKA.
Czy DIOSMICARE COMPLEX to lek?
Nie. DIOSMICARE COMPLEX jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.