DOZ PRODUCT MŁODY JĘCZMIEŃ
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
DOZ PRODUCT MŁODY JĘCZMIEŃ (DOZ SPÓŁKA AKCYJNA) to suplement diety w formie tabletki powlekane. Składnik aktywny: DOZ PRODUCT MŁODY JĘCZMIEŃ. Produkt należy do kategorii nieznana i figuruje w rejestrze GIS od 2017 roku. Pełny skład i zalecaną porcję podaje etykieta producenta.
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera DOZ PRODUCT MŁODY JĘCZMIEŃ?
Skład DOZ PRODUCT MŁODY JĘCZMIEŃ obejmuje: DOZ PRODUCT MŁODY JĘCZMIEŃ.
Kto produkuje DOZ PRODUCT MŁODY JĘCZMIEŃ?
Podmiotem odpowiedzialnym za DOZ PRODUCT MŁODY JĘCZMIEŃ jest DOZ SPÓŁKA AKCYJNA.
W jakiej postaci dostępny jest DOZ PRODUCT MŁODY JĘCZMIEŃ?
DOZ PRODUCT MŁODY JĘCZMIEŃ występuje w postaci: tabletki powlekane.
Czy DOZ PRODUCT MŁODY JĘCZMIEŃ to lek?
Nie. DOZ PRODUCT MŁODY JĘCZMIEŃ jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.