DOZ PRODUCT Witamina C 1000 proszek
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Szukasz suplementu z kategorii odporność? DOZ PRODUCT Witamina C 1000 proszek od DOZ SPÓŁKA AKCYJNA ma postać: proszek. Składnik aktywny: Witamina C. Produkt zgłoszony do GIS w 2024 roku, kategorie: odporność, antyoksydanty, witaminy.
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera DOZ PRODUCT Witamina C 1000 proszek?
Skład DOZ PRODUCT Witamina C 1000 proszek obejmuje: Witamina C.
Kto produkuje DOZ PRODUCT Witamina C 1000 proszek?
Podmiotem odpowiedzialnym za DOZ PRODUCT Witamina C 1000 proszek jest DOZ SPÓŁKA AKCYJNA.
W jakiej postaci dostępny jest DOZ PRODUCT Witamina C 1000 proszek?
DOZ PRODUCT Witamina C 1000 proszek występuje w postaci: proszek.
Czy DOZ PRODUCT Witamina C 1000 proszek to lek?
Nie. DOZ PRODUCT Witamina C 1000 proszek jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.