opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Dragon Deep Calm

STORNWISE Jakub Racinowski
11.04.2026
45 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Szukasz suplementu z kategorii adaptogeny? Dragon Deep Calm od STORNWISE Jakub Racinowski ma postać: kapsułki. Składniki aktywne: Biotyna, Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy, Ekstrakt z liści damiany oraz 2 inne. Produkt zgłoszony do GIS w 2026 roku, kategorie: adaptogeny, libido, zdrowie hormonalne.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający STORNWISE Jakub Racinowski
Forma Kapsułki
Rok zgłoszenia 2026
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Oczekuje na weryfikację

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Składniki aktywne

Biotyna Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy Ekstrakt z liści damiany Ekstrakt z ziela lucerny Shilajit

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Dragon Deep Calm - Informacje o suplemencie

Dragon Deep Calm to suplement diety, zgłoszony do GIS przez STORNWISE Jakub Racinowski. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: Biotyna, Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy, Ekstrakt z liści damiany, Ekstrakt z ziela lucerny, Shilajit . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Dragon Deep Calm?
Skład Dragon Deep Calm obejmuje: Biotyna, Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy, Ekstrakt z liści damiany, Ekstrakt z ziela lucerny, Shilajit.
Kto produkuje Dragon Deep Calm?
Podmiotem odpowiedzialnym za Dragon Deep Calm jest STORNWISE Jakub Racinowski.
W jakiej postaci dostępny jest Dragon Deep Calm?
Dragon Deep Calm występuje w postaci: kapsułki.
Czy Dragon Deep Calm to lek?
Nie. Dragon Deep Calm jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.