DZIKIE SUPLE INDIAN BURNER LEVEL 1 120caps
Opis suplementu
Szukasz suplementu z kategorii odchudzanie? DZIKIE SUPLE INDIAN BURNER LEVEL 1 120caps od 7FIT SPÓŁKA AKCYJNA ma postać: kapsułki. Składniki aktywne: - (Garcinia cambogia Desr.), Chrom, Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze) oraz 7 inne. Produkt zgłoszony do GIS w 2023 roku, kategorie: odchudzanie, energia.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
DZIKIE SUPLE INDIAN BURNER LEVEL 1 120caps - Informacje o suplemencie
DZIKIE SUPLE INDIAN BURNER LEVEL 1 120caps to suplement diety produkowany przez 7fit Spółka Akcyjna. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: - (Garcinia cambogia Desr.), Chrom, Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze), Imbir lekarski (Zingiber officinale), Karnityna (L-karnityna) oraz 5 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera DZIKIE SUPLE INDIAN BURNER LEVEL 1 120caps?
- Skład DZIKIE SUPLE INDIAN BURNER LEVEL 1 120caps obejmuje: - (Garcinia cambogia Desr.), Chrom, Herbata chińska (Camellia sinensis (L.) Kuntze), Imbir lekarski (Zingiber officinale), Karnityna (L-karnityna), Kawa arabska (Coffea arabica L.), Kofeina, Pieprz czarny (Piper nigrum L.), Pokrzywa zwyczajna (Urtica dioica L.), Pokrzywka (Coleus forskohlii (Poir.) Briq).
- Kto produkuje DZIKIE SUPLE INDIAN BURNER LEVEL 1 120caps?
- Podmiotem odpowiedzialnym za DZIKIE SUPLE INDIAN BURNER LEVEL 1 120caps jest 7FIT SPÓŁKA AKCYJNA.
- W jakiej postaci dostępny jest DZIKIE SUPLE INDIAN BURNER LEVEL 1 120caps?
- DZIKIE SUPLE INDIAN BURNER LEVEL 1 120caps występuje w postaci: kapsułki.
- Czy DZIKIE SUPLE INDIAN BURNER LEVEL 1 120caps to lek?
- Nie. DZIKIE SUPLE INDIAN BURNER LEVEL 1 120caps jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.