DZIKIE SUPLE INDIAN SHINE 90caps
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Suplement diety DZIKIE SUPLE INDIAN SHINE 90caps jest ujęty w katalogu. Firma zgłaszająca do GIS: 7FIT S.A. Forma podana w zgłoszeniu: kapsułki. Składniki aktywne: - (Bambusa vulgaris Schrad.), Biotyna, Cynk oraz 6 inne. Kategorie katalogowe: kolagen, skóra, włosy.
Składniki aktywne
Najczęstsze pytania
Co zawiera DZIKIE SUPLE INDIAN SHINE 90caps?
Skład DZIKIE SUPLE INDIAN SHINE 90caps obejmuje: - (Bambusa vulgaris Schrad.), Biotyna, Cynk, cysteina, kwas hialuronowy, metylosulfonylometan (MSM), Peptyd kolagenu rybiego, Róża dzika (Rosa canina L.), Witamina E.
Kto zgłosił produkt DZIKIE SUPLE INDIAN SHINE 90caps do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt DZIKIE SUPLE INDIAN SHINE 90caps widnieje 7FIT S.A.
W jakiej postaci dostępny jest DZIKIE SUPLE INDIAN SHINE 90caps?
DZIKIE SUPLE INDIAN SHINE 90caps występuje w postaci: kapsułki.
Czy DZIKIE SUPLE INDIAN SHINE 90caps to lek?
Nie. DZIKIE SUPLE INDIAN SHINE 90caps jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.