Energy, Blue Razz Bon Bons
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Szukasz danych o suplemencie Energy, Blue Razz Bon Bons? Główna kategoria: energia. Postać: proszek. Składniki aktywne: beta-alanina, bioflawonoidy, Cholina oraz 9 inne. Zgłoszenia do GIS dokonała firma OLIVIT sp. z o.o. Rok zgłoszenia do GIS: 2024.
Składniki aktywne
- Beta-alanina
- Bioflawonoidy
- Cholina
- Cytrulina
- Kofeina
- Mango afrykańskie (Irvingia gabonensis)
- Niacyna
- Pieprz czarny (Piper nigrum L.)
- Tauryna
- Tyrozyna
- Witamina B12
- Witamina C
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Energy, Blue Razz Bon Bons?
Skład Energy, Blue Razz Bon Bons obejmuje: beta-alanina, bioflawonoidy, Cholina, cytrulina, Kofeina, Mango afrykańskie (Irvingia gabonensis), Niacyna, Pieprz czarny (Piper nigrum L.), tauryna, tyrozyna, Witamina B12, Witamina C.
Kto zgłosił produkt Energy, Blue Razz Bon Bons do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Energy, Blue Razz Bon Bons widnieje OLIVIT sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Energy, Blue Razz Bon Bons?
Energy, Blue Razz Bon Bons występuje w postaci: proszek.
Czy Energy, Blue Razz Bon Bons to lek?
Nie. Energy, Blue Razz Bon Bons jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.