EnzyMax Complex+ Biowen
Opis suplementu
Suplement diety EnzyMax Complex+ Biowen w formie kapsułki od BIODIO LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Składniki aktywne: bromelanina, Digezyme complex, Inavea (błonnik z akacji + błonnik z baobabu) oraz 4 inne. Należy do kategorii prebiotyki, probiotyki, trawienie. Zgłoszenie do GIS z 2024 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
EnzyMax Complex+ Biowen - Informacje o suplemencie
EnzyMax Complex+ Biowen to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Biodio Lab Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: bromelanina, Digezyme complex, Inavea (błonnik z akacji + błonnik z baobabu), Lactospore probiotyk, Lactowise complex synbiotyk oraz 2 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera EnzyMax Complex+ Biowen?
- Skład EnzyMax Complex+ Biowen obejmuje: bromelanina, Digezyme complex, Inavea (błonnik z akacji + błonnik z baobabu), Lactospore probiotyk, Lactowise complex synbiotyk, papaina, Rozmaryn lekarski (Rosmarinus officinalis L.).
- Kto produkuje EnzyMax Complex+ Biowen?
- Podmiotem odpowiedzialnym za EnzyMax Complex+ Biowen jest BIODIO LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest EnzyMax Complex+ Biowen?
- EnzyMax Complex+ Biowen występuje w postaci: kapsułki.
- Czy EnzyMax Complex+ Biowen to lek?
- Nie. EnzyMax Complex+ Biowen jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.