ESSENSEY KREATYNA PREMIUM
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Suplement diety ESSENSEY KREATYNA PREMIUM od Trec Nutrition Sp. z.o.o. w postaci proszek. Składniki aktywne: kreatyna, Kwas pantotenowy, Witamina B6. Kategorie: energia, witaminy. Produkt figuruje w rejestrze powiadomień GIS.
Najczęstsze pytania
Co zawiera ESSENSEY KREATYNA PREMIUM?
Skład ESSENSEY KREATYNA PREMIUM obejmuje: kreatyna, Kwas pantotenowy, Witamina B6.
Kto produkuje ESSENSEY KREATYNA PREMIUM?
Podmiotem odpowiedzialnym za ESSENSEY KREATYNA PREMIUM jest Trec Nutrition Sp. z.o.o..
W jakiej postaci dostępny jest ESSENSEY KREATYNA PREMIUM?
ESSENSEY KREATYNA PREMIUM występuje w postaci: proszek.
Czy ESSENSEY KREATYNA PREMIUM to lek?
Nie. ESSENSEY KREATYNA PREMIUM jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.