Essetil FORTE D3
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Szukasz danych o suplemencie Essetil FORTE D3? Główna kategoria: witamina d. Postać: kapsułki. Składniki aktywne: Lecytyna, Witamina D. Zgłoszenia do GIS dokonała firma Farmak International sp. z o.o. Rok zgłoszenia do GIS: 2024.
Składniki aktywne
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Essetil FORTE D3?
Skład Essetil FORTE D3 obejmuje: Lecytyna, Witamina D.
Kto zgłosił produkt Essetil FORTE D3 do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Essetil FORTE D3 widnieje Farmak International sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Essetil FORTE D3?
Essetil FORTE D3 występuje w postaci: kapsułki.
Czy Essetil FORTE D3 to lek?
Nie. Essetil FORTE D3 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.