Estabiom mama
Opis suplementu
Estabiom mama (USP Zdrowie Sp. z o.o.) to suplement diety w formie kapsułki. Składniki aktywne: Inulina, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus oraz 1 inny. Produkt należy do kategorii probiotyki, odporność, witaminy i figuruje w rejestrze GIS od 2022 roku. Pełny skład i zalecaną porcję podaje etykieta producenta.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Estabiom mama - Informacje o suplemencie
Estabiom mama to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Usp Zdrowie Sp. Z O.o.. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: Inulina, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Witamina C . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Estabiom mama?
- Skład Estabiom mama obejmuje: Inulina, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Witamina C.
- Kto produkuje Estabiom mama?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Estabiom mama jest USP Zdrowie Sp. z o.o..
- W jakiej postaci dostępny jest Estabiom mama?
- Estabiom mama występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Estabiom mama to lek?
- Nie. Estabiom mama jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.