opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Expert Włosy wzmocnienie włosów i paznokci

Osmoza Sp. Z O.o. Kraków
19.11.2025
39 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Expert Włosy wzmocnienie włosów i paznokci to suplement diety firmy Osmoza sp. Z o.o. Kraków, dostępny w formie Brak. Składnik aktywny: Expert Włosy wzmocnienie włosów i paznokci. Produkt zgłoszono do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w 2008 roku; należy do kategorii: włosy, paznokcie.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Osmoza Sp. Z O.o. Kraków
Forma Brak
Rok rejestracji 2008
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Weryfikacja pominięta

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Expert Włosy wzmocnienie włosów i paznokci - Informacje o suplemencie

Expert Włosy wzmocnienie włosów i paznokci to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Osmoza Sp. Z O.o. Kraków. Produkt dostępny jest w formie: Brak.

W składzie suplementu znajdziesz: Expert Włosy wzmocnienie włosów i paznokci . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Expert Włosy wzmocnienie włosów i paznokci?
Skład Expert Włosy wzmocnienie włosów i paznokci obejmuje: Expert Włosy wzmocnienie włosów i paznokci.
Kto produkuje Expert Włosy wzmocnienie włosów i paznokci?
Podmiotem odpowiedzialnym za Expert Włosy wzmocnienie włosów i paznokci jest Osmoza sp. Z o.o. Kraków.
W jakiej postaci dostępny jest Expert Włosy wzmocnienie włosów i paznokci?
Expert Włosy wzmocnienie włosów i paznokci występuje w postaci: Brak.
Czy Expert Włosy wzmocnienie włosów i paznokci to lek?
Nie. Expert Włosy wzmocnienie włosów i paznokci jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.