FLEXIT GUMMIES
Opis suplementu
FLEXIT GUMMIES to suplement diety firmy NUTREND POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, dostępny w formie ŻELKI. Składniki aktywne: kolagen, metylosulfonylometan (MSM), siarczan chondroityny oraz 2 inne. Produkt zgłoszono do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w 2026 roku; należy do kategorii: stawy, kolagen.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
FLEXIT GUMMIES - Informacje o suplemencie
FLEXIT GUMMIES to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Nutrend Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: ŻELKI.
W składzie suplementu znajdziesz: kolagen, metylosulfonylometan (MSM), siarczan chondroityny, Siarczan glukozaminy KCl, Witamina C . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera FLEXIT GUMMIES?
- Skład FLEXIT GUMMIES obejmuje: kolagen, metylosulfonylometan (MSM), siarczan chondroityny, Siarczan glukozaminy KCl, Witamina C.
- Kto produkuje FLEXIT GUMMIES?
- Podmiotem odpowiedzialnym za FLEXIT GUMMIES jest NUTREND POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest FLEXIT GUMMIES?
- FLEXIT GUMMIES występuje w postaci: ŻELKI.
- Czy FLEXIT GUMMIES to lek?
- Nie. FLEXIT GUMMIES jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.