Folian Metafolin 400 µg
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Suplement diety Folian Metafolin 400 µg od NESTLE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w postaci tabletki. Składnik aktywny: Kwas foliowy. Kategorie: witaminy. Produkt figuruje w rejestrze powiadomień GIS.
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Folian Metafolin 400 µg?
Skład Folian Metafolin 400 µg obejmuje: Kwas foliowy.
Kto produkuje Folian Metafolin 400 µg?
Podmiotem odpowiedzialnym za Folian Metafolin 400 µg jest NESTLE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA.
W jakiej postaci dostępny jest Folian Metafolin 400 µg?
Folian Metafolin 400 µg występuje w postaci: tabletki.
Czy Folian Metafolin 400 µg to lek?
Nie. Folian Metafolin 400 µg jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.