Full Spectrum Enzymes Dr. Mercola
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Sprawdź dane o składnikach suplementu Full Spectrum Enzymes Dr. Mercola. Składniki aktywne: Adenozyna, alfa-galaktozydaza, amylaza oraz 14 inne. Podmiot zgłaszający do GIS: BIOU sp. z o.o. Zgłoszona postać: kapsułki. Rok zgłoszenia do GIS: 2023. Kategorie katalogowe: trawienie.
Składniki aktywne
- Adenozyna
- Alfa-galaktozydaza
- Amylaza
- Beta-glukanaza
- Celulaza
- Diastaza
- Enzymy trawienne
- Fitaza
- Glukoamylaza
- Hemicelulaza
- Inwertaza
- Ksylanaza
- Laktaza
- Lipaza
- Pektynaza
- Peptydaza
- Proteaza
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Full Spectrum Enzymes Dr. Mercola?
Skład Full Spectrum Enzymes Dr. Mercola obejmuje: Adenozyna, alfa-galaktozydaza, amylaza, Beta-glukanaza, celulaza, diastaza, enzymy trawienne, Fitaza, glukoamylaza, Hemicelulaza, inwertaza, ksylanaza i inne składniki.
Kto zgłosił produkt Full Spectrum Enzymes Dr. Mercola do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Full Spectrum Enzymes Dr. Mercola widnieje BIOU sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Full Spectrum Enzymes Dr. Mercola?
Full Spectrum Enzymes Dr. Mercola występuje w postaci: kapsułki.
Czy Full Spectrum Enzymes Dr. Mercola to lek?
Nie. Full Spectrum Enzymes Dr. Mercola jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.