Serwis edukacyjny i informacyjny o suplementach diety. Nie udziela porad medycznych. Nie jest stroną rządową ani GIS. Zasady serwisu

Suplement diety Powiadomienie GIS · 2021

GEL CAFFEINE BLACKCURRANT 20X56G

Oceń

WAŻNE

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.

Opis suplementu

GEL CAFFEINE BLACKCURRANT 20X56G to suplement diety. Forma: półpłynna. Składniki aktywne: błonnik, Magnez. Podmiot zgłaszający do GIS: SPORT COMPANY POLSKA JACEK KRYGER. Rok zgłoszenia do GIS: 2021. Kategoria: minerały.

Składniki aktywne

Kategorie

Oceny i opinie

Opinie służą wymianie doświadczeń i dyskusji użytkowników. Nie są poradą ani rekomendacją serwisu.

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak ocen i opinii o tym produkcie. Możesz dodać pierwszą.

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Najczęstsze pytania

Co zawiera GEL CAFFEINE BLACKCURRANT 20X56G?

Skład GEL CAFFEINE BLACKCURRANT 20X56G obejmuje: błonnik, Magnez.

Kto zgłosił produkt GEL CAFFEINE BLACKCURRANT 20X56G do rejestru GIS?

W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt GEL CAFFEINE BLACKCURRANT 20X56G widnieje SPORT COMPANY POLSKA JACEK KRYGER.

W jakiej postaci dostępny jest GEL CAFFEINE BLACKCURRANT 20X56G?

GEL CAFFEINE BLACKCURRANT 20X56G występuje w postaci: półpłynna.

Czy GEL CAFFEINE BLACKCURRANT 20X56G to lek?

Nie. GEL CAFFEINE BLACKCURRANT 20X56G jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.