Glicyna Aktiv 100mg tabl.
Opis suplementu
Suplement diety Glicyna Aktiv 100mg tabl. w formie tabletki od "Aram Natura" Aram Szaginian. Składnik aktywny: glicyna. Należy do kategorii kolagen, stawy, skóra. Zgłoszenie do GIS z 2021 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Glicyna Aktiv 100mg tabl. - Informacje o suplemencie
Glicyna Aktiv 100mg tabl. to suplement diety, zgłoszony do GIS przez "Aram Natura" Aram Szaginian. Produkt dostępny jest w formie: Tabletki.
W składzie suplementu znajdziesz: glicyna . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Glicyna Aktiv 100mg tabl.?
- Skład Glicyna Aktiv 100mg tabl. obejmuje: glicyna.
- Kto produkuje Glicyna Aktiv 100mg tabl.?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Glicyna Aktiv 100mg tabl. jest "Aram Natura" Aram Szaginian.
- W jakiej postaci dostępny jest Glicyna Aktiv 100mg tabl.?
- Glicyna Aktiv 100mg tabl. występuje w postaci: tabletki.
- Czy Glicyna Aktiv 100mg tabl. to lek?
- Nie. Glicyna Aktiv 100mg tabl. jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.