Glow Shot
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Glow Shot to suplement diety. Forma: płyn. Składniki aktywne: Biotyna, Cynk, kolagen oraz 1 inny. Podmiot zgłaszający do GIS: PHARMA DOT sp. z o.o. Rok zgłoszenia do GIS: 2026. Kategoria: skóra.
Składniki aktywne
Najczęstsze pytania
Co zawiera Glow Shot?
Skład Glow Shot obejmuje: Biotyna, Cynk, kolagen, kwas hialuronowy.
Kto zgłosił produkt Glow Shot do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Glow Shot widnieje PHARMA DOT sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Glow Shot?
Glow Shot występuje w postaci: płyn.
Czy Glow Shot to lek?
Nie. Glow Shot jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.