opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Gluco Minus powered by Belinal

Polymetria D O.o.
18.11.2025
49 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Gluco Minus powered by Belinal to suplement diety producenta Polymetria d o.o. w formie kapsułki. Składniki aktywne: Chrom, Jodła pospolita (Abies alba Mill.). Kategorie: nieznana. Powiadomienie do GIS z 2023 roku.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Polymetria D O.o.
Forma Kapsułki
Rok rejestracji 2023
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Gluco Minus powered by Belinal - Informacje o suplemencie

Gluco Minus powered by Belinal to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Polymetria D O.o.. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: Chrom, Jodła pospolita (Abies alba Mill.) . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Gluco Minus powered by Belinal?
Skład Gluco Minus powered by Belinal obejmuje: Chrom, Jodła pospolita (Abies alba Mill.).
Kto produkuje Gluco Minus powered by Belinal?
Podmiotem odpowiedzialnym za Gluco Minus powered by Belinal jest Polymetria d o.o..
W jakiej postaci dostępny jest Gluco Minus powered by Belinal?
Gluco Minus powered by Belinal występuje w postaci: kapsułki.
Czy Gluco Minus powered by Belinal to lek?
Nie. Gluco Minus powered by Belinal jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.