GLUKOZAMINA + MSM
Opis suplementu
GLUKOZAMINA + MSM - profesjonalny suplement diety wyprodukowany przez TCM WŁADYSŁAW JABŁOŃSKI. Charakteryzuje się formą tabletki oraz zawiera składnik aktywny: GLUKOZAMINA + MSM Produkt kategoryzowany jako stawy, zarejestrowany w 2019 roku, spełniający najwyższe standardy jakości.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
GLUKOZAMINA + MSM - Informacje o suplemencie
GLUKOZAMINA + MSM to suplement diety produkowany przez Tcm Władysław Jabłoński. Produkt dostępny jest w formie: Tabletki.
W składzie suplementu znajdziesz: GLUKOZAMINA + MSM . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera GLUKOZAMINA + MSM?
- Skład GLUKOZAMINA + MSM obejmuje: GLUKOZAMINA + MSM.
- Kto produkuje GLUKOZAMINA + MSM?
- Podmiotem odpowiedzialnym za GLUKOZAMINA + MSM jest TCM WŁADYSŁAW JABŁOŃSKI.
- W jakiej postaci dostępny jest GLUKOZAMINA + MSM?
- GLUKOZAMINA + MSM występuje w postaci: tabletki.
- Czy GLUKOZAMINA + MSM to lek?
- Nie. GLUKOZAMINA + MSM jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.