opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Glukozamina Organiczna

"sun-farm" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
18.11.2025
36 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety Glukozamina Organiczna w formie KAPSUŁKA od "SUN-FARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Składnik aktywny: Glukozamina Organiczna. Należy do kategorii stawy. Zgłoszenie do GIS z 2011 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.

Informacje podstawowe

catalog.notifier_label "sun-farm" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Forma KAPSUŁKA
Rok rejestracji 2011
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Weryfikacja pominięta

Zastosowanie

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Glukozamina Organiczna - Informacje o suplemencie

Glukozamina Organiczna to suplement diety, zgłoszony do GIS przez "sun-farm" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: KAPSUŁKA.

W składzie suplementu znajdziesz: Glukozamina Organiczna . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Glukozamina Organiczna?
Skład Glukozamina Organiczna obejmuje: Glukozamina Organiczna.
Kto produkuje Glukozamina Organiczna?
Podmiotem odpowiedzialnym za Glukozamina Organiczna jest "SUN-FARM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Glukozamina Organiczna?
Glukozamina Organiczna występuje w postaci: KAPSUŁKA.
Czy Glukozamina Organiczna to lek?
Nie. Glukozamina Organiczna jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.