Golden Ginseng
Opis suplementu
Suplement diety Golden Ginseng w formie płyn od Żaneta Le Duc-Radzikowska Fito Pharma Polska Warszawa. Składnik aktywny: Golden Ginseng. Należy do kategorii adaptogeny. Zgłoszenie do GIS z 2014 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Golden Ginseng - Informacje o suplemencie
Golden Ginseng to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Żaneta Le Duc-Radzikowska Fito Pharma Polska Warszawa. Produkt dostępny jest w formie: Płyn.
W składzie suplementu znajdziesz: Golden Ginseng . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Golden Ginseng?
- Skład Golden Ginseng obejmuje: Golden Ginseng.
- Kto produkuje Golden Ginseng?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Golden Ginseng jest Żaneta Le Duc-Radzikowska Fito Pharma Polska Warszawa.
- W jakiej postaci dostępny jest Golden Ginseng?
- Golden Ginseng występuje w postaci: płyn.
- Czy Golden Ginseng to lek?
- Nie. Golden Ginseng jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.