opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

GoldNutrition GoldDrink Premium Lemon

Strefa Regeneracji S.c.
18.11.2025
30 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

GoldNutrition GoldDrink Premium Lemon to suplement diety firmy STREFA REGENERACJI S.C., dostępny w formie proszek. Składniki aktywne: błonnik, chlorek, izoleucyna oraz 6 inne. Produkt zgłoszono do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w 2021 roku; należy do kategorii: błonnik, minerały, witaminy.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Strefa Regeneracji S.c.
Forma Proszek
Rok rejestracji 2021
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Oczekuje na weryfikację

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

GoldNutrition GoldDrink Premium Lemon - Informacje o suplemencie

GoldNutrition GoldDrink Premium Lemon to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Strefa Regeneracji S.c.. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.

W składzie suplementu znajdziesz: błonnik, chlorek, izoleucyna, kazeina, leucyna oraz 4 inne składniki. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera GoldNutrition GoldDrink Premium Lemon?
Skład GoldNutrition GoldDrink Premium Lemon obejmuje: błonnik, chlorek, izoleucyna, kazeina, leucyna, Magnez, Sód, walina, Witamina C.
Kto produkuje GoldNutrition GoldDrink Premium Lemon?
Podmiotem odpowiedzialnym za GoldNutrition GoldDrink Premium Lemon jest STREFA REGENERACJI S.C..
W jakiej postaci dostępny jest GoldNutrition GoldDrink Premium Lemon?
GoldNutrition GoldDrink Premium Lemon występuje w postaci: proszek.
Czy GoldNutrition GoldDrink Premium Lemon to lek?
Nie. GoldNutrition GoldDrink Premium Lemon jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.