opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Grzyby Reishi (Lakownica lśniąca) bio

Bio Planet S.A.
19.11.2025
54 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Grzyby Reishi (Lakownica lśniąca) bio to suplement diety producenta BIO PLANET S.A. w formie kapsułki. Składnik aktywny: Grzyby Reishi (Lakownica lśniąca) bio. Kategorie: adaptogeny. Powiadomienie do GIS z 2018 roku.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Bio Planet S.A.
Forma Kapsułki
Rok zgłoszenia 2018
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Składniki aktywne

Grzyby Reishi (Lakownica lśniąca) bio

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Grzyby Reishi (Lakownica lśniąca) bio - Informacje o suplemencie

Grzyby Reishi (Lakownica lśniąca) bio to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Bio Planet S.A.. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: Grzyby Reishi (Lakownica lśniąca) bio . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Grzyby Reishi (Lakownica lśniąca) bio?
Skład Grzyby Reishi (Lakownica lśniąca) bio obejmuje: Grzyby Reishi (Lakownica lśniąca) bio.
Kto produkuje Grzyby Reishi (Lakownica lśniąca) bio?
Podmiotem odpowiedzialnym za Grzyby Reishi (Lakownica lśniąca) bio jest BIO PLANET S.A..
W jakiej postaci dostępny jest Grzyby Reishi (Lakownica lśniąca) bio?
Grzyby Reishi (Lakownica lśniąca) bio występuje w postaci: kapsułki.
Czy Grzyby Reishi (Lakownica lśniąca) bio to lek?
Nie. Grzyby Reishi (Lakownica lśniąca) bio jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.