opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

GURGEM-13

Urtnasan Tsakhiur Bulganhangai
18.11.2025
33 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

GURGEM-13 (URTNASAN TSAKHIUR BULGANHANGAI) - wysokiej jakości suplement diety w formie proszek. Zawiera składniki aktywne: Gardenia jaśminowata (Gardenia jasminoides J. Ellis), Goryczka żółta (Gentiana lutea L.), Migdałecznik chebułowiec (Terminalia chebula Retz.) oraz 3 inne składniki Produkt należy do kategorii detoksykacja i jest rejestrowany od 2021 roku. Sprawdź skład i przekonaj się o jego właściwościach.

Informacje podstawowe

Producent Urtnasan Tsakhiur Bulganhangai
Forma Proszek
Rok rejestracji 2021
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

GURGEM-13 - Informacje o suplemencie

GURGEM-13 to suplement diety produkowany przez Urtnasan Tsakhiur Bulganhangai. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.

W składzie suplementu znajdziesz: Gardenia jaśminowata (Gardenia jasminoides J. Ellis), Goryczka żółta (Gentiana lutea L.), Migdałecznik chebułowiec (Terminalia chebula Retz.), Przetacznik leśny (Veronica officinalis L.), Szafran uprawny (Crocus sativus L.) oraz 1 inny składnik. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera GURGEM-13?
Skład GURGEM-13 obejmuje: Gardenia jaśminowata (Gardenia jasminoides J. Ellis), Goryczka żółta (Gentiana lutea L.), Migdałecznik chebułowiec (Terminalia chebula Retz.), Przetacznik leśny (Veronica officinalis L.), Szafran uprawny (Crocus sativus L.), Tasznik pospolity (Capsella bursa-pastoris (L.) Medik.).
Kto produkuje GURGEM-13?
Podmiotem odpowiedzialnym za GURGEM-13 jest URTNASAN TSAKHIUR BULGANHANGAI.
W jakiej postaci dostępny jest GURGEM-13?
GURGEM-13 występuje w postaci: proszek.
Czy GURGEM-13 to lek?
Nie. GURGEM-13 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.