GUT BIOME
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Szukasz danych o suplemencie GUT BIOME? Główna kategoria: probiotyki. Postać: kapsułki. Składniki aktywne: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Lacticaseibacillus casei oraz 4 inne. Zgłoszenia do GIS dokonała firma LABIFY sp. z o.o. Rok zgłoszenia do GIS: 2025.
Składniki aktywne
- Bifidobacterium bifidum
- Bifidobacterium longum
- Lacticaseibacillus casei
- Lacticaseibacillus rhamnosus
- Lactiplantibacillus plantarum
- Lactobacillus acidophilus
- Lactobacillus helveticus
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera GUT BIOME?
Skład GUT BIOME obejmuje: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Lacticaseibacillus casei, Lacticaseibacillus rhamnosus, Lactiplantibacillus plantarum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus helveticus.
Kto zgłosił produkt GUT BIOME do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt GUT BIOME widnieje LABIFY sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest GUT BIOME?
GUT BIOME występuje w postaci: kapsułki.
Czy GUT BIOME to lek?
Nie. GUT BIOME jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.