opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Happy mind

Laborell Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
19.11.2025
46 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Happy mind to suplement diety firmy LABORELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, dostępny w formie krople. Składniki aktywne: Cynk, Kwas pantotenowy, Różeniec górski (Rhodiola rosea L.) oraz 2 inne. Produkt zgłoszono do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w 2022 roku; należy do kategorii: adaptogeny, mózg, energia.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Laborell Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Forma Krople
Rok rejestracji 2022
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Happy mind - Informacje o suplemencie

Happy mind to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Laborell Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Produkt dostępny jest w formie: Krople.

W składzie suplementu znajdziesz: Cynk, Kwas pantotenowy, Różeniec górski (Rhodiola rosea L.), Soplówka jeżowata (Hericium erinaceus (Buli.: Fr.) Pers.), Witania ospała (Withania somnifera (L.) Dunal) . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Happy mind?
Skład Happy mind obejmuje: Cynk, Kwas pantotenowy, Różeniec górski (Rhodiola rosea L.), Soplówka jeżowata (Hericium erinaceus (Buli.: Fr.) Pers.), Witania ospała (Withania somnifera (L.) Dunal).
Kto produkuje Happy mind?
Podmiotem odpowiedzialnym za Happy mind jest LABORELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
W jakiej postaci dostępny jest Happy mind?
Happy mind występuje w postaci: krople.
Czy Happy mind to lek?
Nie. Happy mind jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.