HAPPY.CO SLIM
Opis suplementu
Szukasz suplementu z kategorii nieznana? HAPPY.CO SLIM od HappyCo Distribution Sp. z o.o. Warszawa ma postać: orogranulki. Składnik aktywny: HAPPY.CO SLIM. Produkt zgłoszony do GIS w 2014 roku, kategorie: nieznana.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
HAPPY.CO SLIM - Informacje o suplemencie
HAPPY.CO SLIM to suplement diety, zgłoszony do GIS przez HappyCo Distribution Sp. z o.o. Warszawa. Produkt dostępny jest w formie: Orogranulki.
W składzie suplementu znajdziesz: HAPPY.CO SLIM . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera HAPPY.CO SLIM?
- Skład HAPPY.CO SLIM obejmuje: HAPPY.CO SLIM.
- Kto produkuje HAPPY.CO SLIM?
- Podmiotem odpowiedzialnym za HAPPY.CO SLIM jest HappyCo Distribution Sp. z o.o. Warszawa.
- W jakiej postaci dostępny jest HAPPY.CO SLIM?
- HAPPY.CO SLIM występuje w postaci: orogranulki.
- Czy HAPPY.CO SLIM to lek?
- Nie. HAPPY.CO SLIM jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.