HARMONIA TARCZYCY
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
HARMONIA TARCZYCY to suplement diety. Forma: susz. Składniki aktywne: Karabiniec pospolity (Lycopus europaeus L.), Lawenda wąskolistna (Lavandula angustifolia Mill.), Melisa lekarska (Melissa officinalis L.) oraz 3 inne. Podmiot zgłaszający do GIS: NATURA WITA sp. z o.o. Rok zgłoszenia do GIS: 2024. Kategoria: sen.
Składniki aktywne
- Karabiniec pospolity (Lycopus europaeus L.)
- Lawenda wąskolistna (Lavandula angustifolia Mill.)
- Melisa lekarska (Melissa officinalis L.)
- Rozmaryn lekarski (Rosmarinus officinalis L.)
- Serdecznik pospolity (Leonurus cardiaca L.)
- Szałwia lekarska (Salvia officinalis L.)
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera HARMONIA TARCZYCY?
Skład HARMONIA TARCZYCY obejmuje: Karabiniec pospolity (Lycopus europaeus L.), Lawenda wąskolistna (Lavandula angustifolia Mill.), Melisa lekarska (Melissa officinalis L.), Rozmaryn lekarski (Rosmarinus officinalis L.), Serdecznik pospolity (Leonurus cardiaca L.), Szałwia lekarska (Salvia officinalis L.).
Kto zgłosił produkt HARMONIA TARCZYCY do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt HARMONIA TARCZYCY widnieje NATURA WITA sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest HARMONIA TARCZYCY?
HARMONIA TARCZYCY występuje w postaci: susz.
Czy HARMONIA TARCZYCY to lek?
Nie. HARMONIA TARCZYCY jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.