opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Hepatil Slim

Teva Operations Poland Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
18.11.2025
22 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety Hepatil Slim od TEVA OPERATIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w postaci TABLETKA. Składnik aktywny: Hepatil Slim. Kategorie: odchudzanie. Produkt figuruje w rejestrze powiadomień GIS.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Teva Operations Poland Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Forma TABLETKA
Rok rejestracji 2018
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Hepatil Slim - Informacje o suplemencie

Hepatil Slim to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Teva Operations Poland Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: TABLETKA.

W składzie suplementu znajdziesz: Hepatil Slim . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Hepatil Slim?
Skład Hepatil Slim obejmuje: Hepatil Slim.
Kto produkuje Hepatil Slim?
Podmiotem odpowiedzialnym za Hepatil Slim jest TEVA OPERATIONS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest Hepatil Slim?
Hepatil Slim występuje w postaci: TABLETKA.
Czy Hepatil Slim to lek?
Nie. Hepatil Slim jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.