opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

HERBATKA FIX OSTROPEST PLAMISTY

Krakowskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" w Krakowie spółka akcyjna
19.11.2025
46 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

HERBATKA FIX OSTROPEST PLAMISTY to suplement diety firmy KRAKOWSKIE ZAKŁADY ZIELARSKIE "HERBAPOL" W KRAKOWIE SPÓŁKA AKCYJNA, dostępny w formie zioła do zaparzania w saszetkach. Składnik aktywny: HERBATKA FIX OSTROPEST PLAMISTY. Produkt zgłoszono do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w 2018 roku; należy do kategorii: detoksykacja, wątroba.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Krakowskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" w Krakowie spółka akcyjna
Forma Zioła do zaparzania w saszetkach
Rok zgłoszenia 2018
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Składniki aktywne

HERBATKA FIX OSTROPEST PLAMISTY

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

HERBATKA FIX OSTROPEST PLAMISTY - Informacje o suplemencie

HERBATKA FIX OSTROPEST PLAMISTY to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Krakowskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" w Krakowie spółka akcyjna. Produkt dostępny jest w formie: Zioła do zaparzania w saszetkach.

W składzie suplementu znajdziesz: HERBATKA FIX OSTROPEST PLAMISTY . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera HERBATKA FIX OSTROPEST PLAMISTY?
Skład HERBATKA FIX OSTROPEST PLAMISTY obejmuje: HERBATKA FIX OSTROPEST PLAMISTY.
Kto produkuje HERBATKA FIX OSTROPEST PLAMISTY?
Podmiotem odpowiedzialnym za HERBATKA FIX OSTROPEST PLAMISTY jest KRAKOWSKIE ZAKŁADY ZIELARSKIE "HERBAPOL" W KRAKOWIE SPÓŁKA AKCYJNA.
W jakiej postaci dostępny jest HERBATKA FIX OSTROPEST PLAMISTY?
HERBATKA FIX OSTROPEST PLAMISTY występuje w postaci: zioła do zaparzania w saszetkach.
Czy HERBATKA FIX OSTROPEST PLAMISTY to lek?
Nie. HERBATKA FIX OSTROPEST PLAMISTY jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.