opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

HERBATKA RELAX

Medpharmholding Cdmo Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
18.11.2025
40 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Wysokiej jakości suplement diety HERBATKA RELAX w formie susz od renomowanego producenta MEDPHARMHOLDING CDMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. składniki aktywne: głóg syberyjski (Crataegus sanguinea), Kozłek lekarski (Valeriana officinalis L.), Lawenda wąskolistna (Lavandula angustifolia Mill.) oraz 3 inne składniki Należy do kategorii sen, relaksacja, poprawa snu. Rejestracja z 2023 roku potwierdza jego bezpieczeństwo i skuteczność.

Informacje podstawowe

Producent Medpharmholding Cdmo Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Forma Susz
Rok rejestracji 2023
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

HERBATKA RELAX - Informacje o suplemencie

HERBATKA RELAX to suplement diety produkowany przez Medpharmholding Cdmo Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Susz.

W składzie suplementu znajdziesz: głóg syberyjski (Crataegus sanguinea), Kozłek lekarski (Valeriana officinalis L.), Lawenda wąskolistna (Lavandula angustifolia Mill.), Lipa drobnolistna (Tilia cordata Mill.), Melisa lekarska (Melissa officinalis L.) oraz 1 inny składnik. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera HERBATKA RELAX?
Skład HERBATKA RELAX obejmuje: głóg syberyjski (Crataegus sanguinea), Kozłek lekarski (Valeriana officinalis L.), Lawenda wąskolistna (Lavandula angustifolia Mill.), Lipa drobnolistna (Tilia cordata Mill.), Melisa lekarska (Melissa officinalis L.), Serdecznik pospolity (Leonurus cardiaca L.).
Kto produkuje HERBATKA RELAX?
Podmiotem odpowiedzialnym za HERBATKA RELAX jest MEDPHARMHOLDING CDMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest HERBATKA RELAX?
HERBATKA RELAX występuje w postaci: susz.
Czy HERBATKA RELAX to lek?
Nie. HERBATKA RELAX jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.