Holistic Kreatin
Opis suplementu
Suplement diety Holistic Kreatin od P. H. U. "FAGOT" Tadeusz Wiencek w postaci proszek. Składnik aktywny: Holistic Kreatin. Kategorie: nieznana. Produkt figuruje w rejestrze powiadomień GIS.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Holistic Kreatin - Informacje o suplemencie
Holistic Kreatin to suplement diety, zgłoszony do GIS przez P. H. U. "fagot" Tadeusz Wiencek. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.
W składzie suplementu znajdziesz: Holistic Kreatin . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Holistic Kreatin?
- Skład Holistic Kreatin obejmuje: Holistic Kreatin.
- Kto produkuje Holistic Kreatin?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Holistic Kreatin jest P. H. U. "FAGOT" Tadeusz Wiencek.
- W jakiej postaci dostępny jest Holistic Kreatin?
- Holistic Kreatin występuje w postaci: proszek.
- Czy Holistic Kreatin to lek?
- Nie. Holistic Kreatin jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.