Immune-Labs N-Acetyl-Cysteine 150 kapsułek
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Szukasz danych o suplemencie Immune-Labs N-Acetyl-Cysteine 150 kapsułek? Główna kategoria: detoksykacja. Postać: kapsułki. Składnik aktywny: N-acetylocysteina. Zgłoszenia do GIS dokonała firma EVOLITE sp. z o.o. Rok zgłoszenia do GIS: 2023.
Składniki aktywne
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Immune-Labs N-Acetyl-Cysteine 150 kapsułek?
Skład Immune-Labs N-Acetyl-Cysteine 150 kapsułek obejmuje: N-acetylocysteina.
Kto zgłosił produkt Immune-Labs N-Acetyl-Cysteine 150 kapsułek do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Immune-Labs N-Acetyl-Cysteine 150 kapsułek widnieje EVOLITE sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Immune-Labs N-Acetyl-Cysteine 150 kapsułek?
Immune-Labs N-Acetyl-Cysteine 150 kapsułek występuje w postaci: kapsułki.
Czy Immune-Labs N-Acetyl-Cysteine 150 kapsułek to lek?
Nie. Immune-Labs N-Acetyl-Cysteine 150 kapsułek jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.