opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Jarro-Dophilus EPS

Pro Sport Majdaniec, Filarski spółka komandytowa
19.11.2025
54 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety Jarro-Dophilus EPS w formie kapsułki od PRO SPORT MAJDANIEC, FILARSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Składnik aktywny: Jarro-Dophilus EPS. Należy do kategorii probiotyki. Zgłoszenie do GIS z 2018 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Pro Sport Majdaniec, Filarski spółka komandytowa
Forma Kapsułki
Rok zgłoszenia 2018
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Składniki aktywne

Jarro-Dophilus EPS

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Jarro-Dophilus EPS - Informacje o suplemencie

Jarro-Dophilus EPS to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Pro Sport Majdaniec, Filarski spółka komandytowa. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: Jarro-Dophilus EPS . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera Jarro-Dophilus EPS?
Skład Jarro-Dophilus EPS obejmuje: Jarro-Dophilus EPS.
Kto produkuje Jarro-Dophilus EPS?
Podmiotem odpowiedzialnym za Jarro-Dophilus EPS jest PRO SPORT MAJDANIEC, FILARSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
W jakiej postaci dostępny jest Jarro-Dophilus EPS?
Jarro-Dophilus EPS występuje w postaci: kapsułki.
Czy Jarro-Dophilus EPS to lek?
Nie. Jarro-Dophilus EPS jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.