Jodek Potasu
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Szukasz suplementu z kategorii zdrowie tarczycy? Jodek Potasu od Giraffe Trade LLC ma postać: kapsułki. Składnik aktywny: Jod. Produkt zgłoszony do GIS w 2025 roku, kategorie: zdrowie tarczycy.
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Jodek Potasu?
Skład Jodek Potasu obejmuje: Jod.
Kto produkuje Jodek Potasu?
Podmiotem odpowiedzialnym za Jodek Potasu jest Giraffe Trade LLC.
W jakiej postaci dostępny jest Jodek Potasu?
Jodek Potasu występuje w postaci: kapsułki.
Czy Jodek Potasu to lek?
Nie. Jodek Potasu jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.