KARDIO-SAN
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Szukasz danych o suplemencie KARDIO-SAN? Główna kategoria: sen. Postać: ZIOŁA CIĘTE. Składniki aktywne: Gryka zwyczajna (Fagopyrum esculentum Moench), Leonurus cardiaca L. (Serdecznik pospolity), Melilotus officinalis (L.) Lam. (Nostrzyk żółty) oraz 3 inne. Zgłoszenia do GIS dokonała firma BIOLIT EUROPE sp. z o.o. Rok zgłoszenia do GIS: 2025.
Składniki aktywne
- Gryka zwyczajna (Fagopyrum esculentum Moench)
- Leonurus cardiaca L. (Serdecznik pospolity)
- Melilotus officinalis (L.) Lam. (Nostrzyk żółty)
- Origanum vulgare (Origanum vulgare)
- Paeonia x suffruticosa Andrews (Piwonia drzewiasta)
- Valeriana officinalis L. (Kozłek lekarski)
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera KARDIO-SAN?
Skład KARDIO-SAN obejmuje: Gryka zwyczajna (Fagopyrum esculentum Moench), Leonurus cardiaca L. (Serdecznik pospolity), Melilotus officinalis (L.) Lam. (Nostrzyk żółty), Origanum vulgare (Origanum vulgare), Paeonia x suffruticosa Andrews (Piwonia drzewiasta), Valeriana officinalis L. (Kozłek lekarski).
Kto zgłosił produkt KARDIO-SAN do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt KARDIO-SAN widnieje BIOLIT EUROPE sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest KARDIO-SAN?
KARDIO-SAN występuje w postaci: ZIOŁA CIĘTE.
Czy KARDIO-SAN to lek?
Nie. KARDIO-SAN jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.