Koenzym Q10 100mg ubichinon
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Koenzym Q10 100mg ubichinon widnieje w katalogu suplementów diety. Podmiot zgłaszający: MEDVERITA GROUP PAULINA SCHROEDER. Postać według zgłoszenia: kapsułki. Składnik aktywny: koenzym Q10. Zgłoszenie do GIS nastąpiło w 2026 roku. Przypisane kategorie: serce, energia, koenzym Q10.
Składniki aktywne
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Koenzym Q10 100mg ubichinon?
Skład Koenzym Q10 100mg ubichinon obejmuje: koenzym Q10.
Kto zgłosił produkt Koenzym Q10 100mg ubichinon do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Koenzym Q10 100mg ubichinon widnieje MEDVERITA GROUP PAULINA SCHROEDER.
W jakiej postaci dostępny jest Koenzym Q10 100mg ubichinon?
Koenzym Q10 100mg ubichinon występuje w postaci: kapsułki.
Czy Koenzym Q10 100mg ubichinon to lek?
Nie. Koenzym Q10 100mg ubichinon jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.