Kora korzenia dyptamu Cortex Dictami 5:1
Opis suplementu
Kora korzenia dyptamu Cortex Dictami 5:1 (Golden Herbs Katarzyna Tyczyńska, Grażyna Kidawska s.c.) to suplement diety w formie proszek. Składnik aktywny: Dyptam jesionolistny (Dictamnus albus L.). Produkt należy do kategorii nieznana i figuruje w rejestrze GIS od 2023 roku. Pełny skład i zalecaną porcję podaje etykieta producenta.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Kora korzenia dyptamu Cortex Dictami 5:1 - Informacje o suplemencie
Kora korzenia dyptamu Cortex Dictami 5:1 to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Golden Herbs Katarzyna Tyczyńska, Grażyna Kidawska s.c.. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.
W składzie suplementu znajdziesz: Dyptam jesionolistny (Dictamnus albus L.) . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Kora korzenia dyptamu Cortex Dictami 5:1?
- Skład Kora korzenia dyptamu Cortex Dictami 5:1 obejmuje: Dyptam jesionolistny (Dictamnus albus L.).
- Kto produkuje Kora korzenia dyptamu Cortex Dictami 5:1?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Kora korzenia dyptamu Cortex Dictami 5:1 jest Golden Herbs Katarzyna Tyczyńska, Grażyna Kidawska s.c..
- W jakiej postaci dostępny jest Kora korzenia dyptamu Cortex Dictami 5:1?
- Kora korzenia dyptamu Cortex Dictami 5:1 występuje w postaci: proszek.
- Czy Kora korzenia dyptamu Cortex Dictami 5:1 to lek?
- Nie. Kora korzenia dyptamu Cortex Dictami 5:1 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.