Korean Ginseng 1000mg
Opis suplementu
Suplement diety Korean Ginseng 1000mg firmy Vitaland sp.zoo Katowice. Forma: KAPSUŁKA. Składnik aktywny: Korean Ginseng 1000mg. Kategorie: adaptogeny. Zgłoszony do GIS w 2008 roku.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Korean Ginseng 1000mg - Informacje o suplemencie
Korean Ginseng 1000mg to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Vitaland sp.zoo Katowice. Produkt dostępny jest w formie: KAPSUŁKA.
W składzie suplementu znajdziesz: Korean Ginseng 1000mg . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Korean Ginseng 1000mg?
- Skład Korean Ginseng 1000mg obejmuje: Korean Ginseng 1000mg.
- Kto produkuje Korean Ginseng 1000mg?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Korean Ginseng 1000mg jest Vitaland sp.zoo Katowice.
- W jakiej postaci dostępny jest Korean Ginseng 1000mg?
- Korean Ginseng 1000mg występuje w postaci: KAPSUŁKA.
- Czy Korean Ginseng 1000mg to lek?
- Nie. Korean Ginseng 1000mg jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.