KOZIE COLOSTRUM CAPRIMA IGG 30,3%
Opis suplementu
KOZIE COLOSTRUM CAPRIMA IGG 30,3% (MGM BIZNES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ) to suplement diety w formie kapsułki. Składniki aktywne: colostrum, Inulina. Produkt należy do kategorii odporność i figuruje w rejestrze GIS od 2022 roku. Pełny skład i zalecaną porcję podaje etykieta producenta.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
KOZIE COLOSTRUM CAPRIMA IGG 30,3% - Informacje o suplemencie
KOZIE COLOSTRUM CAPRIMA IGG 30,3% to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Mgm Biznes Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: colostrum, Inulina . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera KOZIE COLOSTRUM CAPRIMA IGG 30,3%?
- Skład KOZIE COLOSTRUM CAPRIMA IGG 30,3% obejmuje: colostrum, Inulina.
- Kto produkuje KOZIE COLOSTRUM CAPRIMA IGG 30,3%?
- Podmiotem odpowiedzialnym za KOZIE COLOSTRUM CAPRIMA IGG 30,3% jest MGM BIZNES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest KOZIE COLOSTRUM CAPRIMA IGG 30,3%?
- KOZIE COLOSTRUM CAPRIMA IGG 30,3% występuje w postaci: kapsułki.
- Czy KOZIE COLOSTRUM CAPRIMA IGG 30,3% to lek?
- Nie. KOZIE COLOSTRUM CAPRIMA IGG 30,3% jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.