L-karnityna green tea
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
L-karnityna green tea to suplement diety zgłoszony do GIS. Składnik aktywny: L-karnityna green tea. Zgłoszona forma: kapsułki. Firma zgłaszająca: Marles Mariusz Semeniuk. Kategorie w katalogu: energia, odchudzanie. Rok zgłoszenia do GIS: 2012.
Składniki aktywne
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera L-karnityna green tea?
Skład L-karnityna green tea obejmuje: L-karnityna green tea.
Kto zgłosił produkt L-karnityna green tea do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt L-karnityna green tea widnieje Marles Mariusz Semeniuk.
W jakiej postaci dostępny jest L-karnityna green tea?
L-karnityna green tea występuje w postaci: kapsułki.
Czy L-karnityna green tea to lek?
Nie. L-karnityna green tea jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.