Łabędź Na Kobiecość
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Łabędź Na Kobiecość to suplement diety. Forma: krople. Składniki aktywne: Asparagus racemosus Willd. (Szparag dziki), Damiana (Turnera diffusa Wild. ex Schult.), Dzięgiel chiński (Angelica sinensis (Oliv.) Diels) oraz 2 inne. Podmiot zgłaszający do GIS: SPECTRUM HERBS sp. z o.o. Rok zgłoszenia do GIS: 2025. Kategoria: energia.
Składniki aktywne
- Asparagus racemosus Willd. (Szparag dziki)
- Damiana (Turnera diffusa Wild. ex Schult.)
- Dzięgiel chiński (Angelica sinensis (Oliv.) Diels)
- Lepidium meyenii Walp. (Maca)
- Witania ospała (Withania somnifera (L.) Dunal)
Kategorie
Najczęstsze pytania
Co zawiera Łabędź Na Kobiecość?
Skład Łabędź Na Kobiecość obejmuje: Asparagus racemosus Willd. (Szparag dziki), Damiana (Turnera diffusa Wild. ex Schult.), Dzięgiel chiński (Angelica sinensis (Oliv.) Diels), Lepidium meyenii Walp. (Maca), Witania ospała (Withania somnifera (L.) Dunal).
Kto zgłosił produkt Łabędź Na Kobiecość do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Łabędź Na Kobiecość widnieje SPECTRUM HERBS sp. z o.o.
W jakiej postaci dostępny jest Łabędź Na Kobiecość?
Łabędź Na Kobiecość występuje w postaci: krople.
Czy Łabędź Na Kobiecość to lek?
Nie. Łabędź Na Kobiecość jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.