opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

LactivMed ENTERO

Avvlo Instytut Sp. z o.o.
19.11.2025
37 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety LactivMed ENTERO w formie kapsułki od Avvlo Instytut Sp. z o.o.. Składnik aktywny: LactivMed ENTERO. Należy do kategorii probiotyki, zdrowie jelit. Zgłoszenie do GIS z 2017 roku nie jest oceną bezpieczeństwa ani skuteczności produktu.

Informacje podstawowe

Podmiot zgłaszający Avvlo Instytut Sp. z o.o.
Forma Kapsułki
Rok zgłoszenia 2017
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Składniki aktywne

LactivMed ENTERO

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

LactivMed ENTERO - Informacje o suplemencie

LactivMed ENTERO to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Avvlo Instytut Sp. z o.o.. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: LactivMed ENTERO . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Co zawiera LactivMed ENTERO?
Skład LactivMed ENTERO obejmuje: LactivMed ENTERO.
Kto produkuje LactivMed ENTERO?
Podmiotem odpowiedzialnym za LactivMed ENTERO jest Avvlo Instytut Sp. z o.o..
W jakiej postaci dostępny jest LactivMed ENTERO?
LactivMed ENTERO występuje w postaci: kapsułki.
Czy LactivMed ENTERO to lek?
Nie. LactivMed ENTERO jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.