Levann "jA" Skin Collagen
Opis suplementu
Szukasz suplementu z kategorii antyoksydanty? Levann "jA" Skin Collagen od LEVANN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ma postać: susz. Składniki aktywne: astaksantyna, Malpigia granatolistna (Malpighia glabra L.), Peptyd kolagenu rybiego oraz 3 inne. Produkt zgłoszony do GIS w 2023 roku, kategorie: antyoksydanty, zdrowie skóry, kolagen.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Levann "jA" Skin Collagen - Informacje o suplemencie
Levann "jA" Skin Collagen to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Levann Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Susz.
W składzie suplementu znajdziesz: astaksantyna, Malpigia granatolistna (Malpighia glabra L.), Peptyd kolagenu rybiego, Witamina A, Witamina C oraz 1 inny składnik. Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Levann "jA" Skin Collagen?
- Skład Levann "jA" Skin Collagen obejmuje: astaksantyna, Malpigia granatolistna (Malpighia glabra L.), Peptyd kolagenu rybiego, Witamina A, Witamina C, Witamina E.
- Kto produkuje Levann "jA" Skin Collagen?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Levann "jA" Skin Collagen jest LEVANN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Levann "jA" Skin Collagen?
- Levann "jA" Skin Collagen występuje w postaci: susz.
- Czy Levann "jA" Skin Collagen to lek?
- Nie. Levann "jA" Skin Collagen jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.