Life Probiotyk ONE 20 kapsułek
Opis suplementu
Suplement diety Life Probiotyk ONE 20 kapsułek od GLOBAL PHARMA CM SPÓŁKA AKCYJNA w postaci kapsułki. Składnik aktywny: Lactobacillus rhamnosus. Kategorie: probiotyki. Produkt figuruje w rejestrze powiadomień GIS.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Life Probiotyk ONE 20 kapsułek - Informacje o suplemencie
Life Probiotyk ONE 20 kapsułek to suplement diety, zgłoszony do GIS przez Global Pharma Cm spółka akcyjna. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.
W składzie suplementu znajdziesz: Lactobacillus rhamnosus . Informacje o produkcie znajdziesz w opisie powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pozwala porównać opinie i odnieść je do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatni automatyczny import:
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Life Probiotyk ONE 20 kapsułek?
- Skład Life Probiotyk ONE 20 kapsułek obejmuje: Lactobacillus rhamnosus.
- Kto produkuje Life Probiotyk ONE 20 kapsułek?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Life Probiotyk ONE 20 kapsułek jest GLOBAL PHARMA CM SPÓŁKA AKCYJNA.
- W jakiej postaci dostępny jest Life Probiotyk ONE 20 kapsułek?
- Life Probiotyk ONE 20 kapsułek występuje w postaci: kapsułki.
- Czy Life Probiotyk ONE 20 kapsułek to lek?
- Nie. Life Probiotyk ONE 20 kapsułek jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.